Rozcieńczalniki

Rozcieńczalniki Yumasol

W swojej ofercie posiadamy pełną gamę rozcieńczalników, odpowiednich  do oferowanych produktów. Wszystkie nasze rozcieńczalniki mają końcówkę – sol. W rodzinie Yumasol najbardziej znanym i powszechnie uznanym jest uniwersalny rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych, ale nie tylko – Akasol.

Rozcieńczalniki:

AKASOL – rozcieńczalnik uniwersalny do wyrobów akrylowych i poliuretanowych stosowany w celu regulacji lepkości i mycia narzędzi. Poprawia rozlewność oraz optymalizuje wygląd powłoki.

AKASOL B – rozcieńczalnik do wyrobów polimocznikowych i poliuretanowych high solid.

AKASOL O – rozcieńczalnik ksylenowy bezakcyzowy do podkładów, farb i emalii alkidowych szybkoschnących. Reguluje lepkość do różnych technik aplikacji, doskonale zmywa brud i stare powłoki malarskie, odtłuszcza powierzchnie przed malowaniem.

AKASOL S – zmywacz uniwersalny, przeznaczony jest do oczyszczania malowanych powierzchni z wszelkich zanieczyszczeń: tłuszczów, silikonów, smarów, olejów, itp.

AKASOL OZN – rozcieńczalnik do wyrobu Yumak OZN PU 2-K. Stosuje się w celu regulacji lepkości, mycia narzędzi. Poprawia rozlewność oraz optymalizuje wygląd powłoki.

EXTRAKSOL – benzyna ekstrakcyjna, bezaromatyczny rozcieńczalnik farb ftalowych, odtłuszczacz i zmywacz pozostałości olejów wosków i zabrudzeń bitumicznych z każdej powierzchni, w tym tworzyw sztucznych.

EPOXSOL – rozcieńczalnik do wyrobów epoxydowych w celu regulacji lepkości oraz do mycia narzędzi malarskich. Poprawia rozlewność oraz optymalizuje wygląd powłoki. Po każdym dodaniu do farby, lakieru należy wyrób starannie wymieszać.

ALKIPOSOL – rozcieńczalnik do wyrobów alkidowych i alkidowo-uretanowanych oraz olejno-żywicznych, ftalowych ogólnego stosowania i ftalowych modyfikowanych. Stosowany w celu regulacji lepkości oraz do mycia naczyń i przyrządów malarskich.

NITROSOL – Rozcieńczalnik do wyrobów nitrocelulozowych stosowany w celu regulacji lepkości oraz do mycia i odtłuszczania. Poprawia rozlewność oraz optymalizuje wygląd powłoki.

RENOSOL – rozcieńczalnik do wyrobów ftalowo – karbamidowych stosowany w celu regulacji lepkości oraz do mycia. Poprawia rozlewność oraz optymalizuje wygląd powłoki.

FTALOSOL – rozcieńczalnik do wyrobów ftalowych i olejnych stosowany w celu regulacji lepkości oraz do mycia narzędzi malarskich. Poprawia rozlewność oraz optymalizuje wygląd powłoki. Po każdym dodaniu do farby, lakieru należy wyrób starannie wymieszać.

UREPOSOL – rozcieńczalnik do wyrobów UREPOLAK lub innych lakierów poliuretanowych jednoskładnikowych, po uprzednim teście znoszenia, stosowany w celu regulacji lepkości, do mycia naczyń i przyrządów malarskich oraz do odtłuszczania zaolejonych i mocno zabrudzonych powierzchni. Poprawia rozlewność oraz optymalizuje wygląd powłoki.

YUMAREMOVER – rozpuszczalnikowy zmywacz trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, np. plamy z graffiti, farb, klejów, tłuszczów, olejów i cukrów.

Masz pytania? Pisz

Chcesz zamówić nasz produkt zadzwoń lub napisz

Napisz do nas

1 + 1 =

ul. Przemysłowa 1A, 43-440 Goleszów

NIP: 548-000-07-34

pl_PLPL