O firmie Yumacom

Historia firmy

Firma YUMACOM, którą siedzibę ma w Goleszowie koło Cieszyna. Jest kontynuacją firmy YUMA powstałej 6 grudnia 1990r. Od początku jest firmą prywatną specjalizującą się w opracowywaniu i produkcji specjalistycznych wyrobów lakierniczych. Właścicielem jest Zbigniew Kreczko, który od 1978r. jest technologiem w branży farb.

Firma YUMACOM cały czas udoskonala i rozszerza asortyment produkowanych wyrobów. Opracowuje wyroby pod konkretne warunki aplikacji dla uzyskania konkretnych parametrów wytrzymałościowych i użytkowych. Od początku swojej działalności współpracuje z najróżniejszymi firmami w branży, w kraju i na świecie, na zasadach otwartej, uczciwej i rzetelnej kooperacji.

lat doświadczenia

Klienci

Asortyment

30-lecie firmy

9

Podziękowania

Mija 30 lat od rozpoczęcia działalności mojej firmy w dniu 6 grudnia 1990r. Przez minione lata wraz z załogą staramy się skutecznie konkurować na rynku farb i lakierów. Wprowadzamy nowe produkty lakierowe i powłokotwórcze o rzetelnej jakości połączone z rozsądną ceną. Pragnę podziękować firmom i osobom za lata współpracy z nami, a także za to, że nadal chcą oferować rynkowi nasze produkty. Szczególne podziękowanie kieruje do kontrahentów używających farb spod znaku Yumacom do ochrony i dekoracji swoich wyrobów.

9

Nowe zadania

Nieustannie opracowujemy w naszym laboratorium nowe innowacyjne wyroby lakierowe. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami komponentów z całego świata. Naszym priorytetem są produkty niszowe, szczególnie przyjazne środowisku, cechujące się wysokimi walorami użytkowymi, łatwością stosowania w różnych technikach aplikacyjnych.

Profesjonalne doradztwo techniczne

“Miarą sukcesu jest synergia między doświadczeniem firmy, jakością produktów i poziomem relacji z klientami.”

Napisz do nas

14 + 3 =

ul. Przemysłowa 1A, 43-440 Goleszów

NIP: 548-101-78-66

pl_PLPL