Yumacom

Specjalistyczne Farby i Lakiery

9

Identyfikator UFI

Od 1 stycznia 2021r. nowym elementem etykiet oraz kart charakterystyk naszych produktów, klasyfikowanych jako mieszaniny niebezpieczne, będzie identyfikator UFI. Po więcej zapraszam do artykułu – KLIKNIJ TUTAJ…

9

Praktyczna wiedza techniczna

Współpracując z wieloma wykonawcami oraz przedstawicielami słuchamy uwag i spostrzeżeń tworzymy produkty pod konkretne zastosowania.

9

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość produktów wiąże się z odpowiednimi cenami, gdzie podczas dłuższej współpracy zawsze można liczyć na rabaty.

9

Szeroka gama produktów

W swojej ofercie posiadamy wiele produktów starając się tworzyć nowe, dopasowywując się do zapotrzebowań rynkowych.

Indywidualne podejście do klienta

Składane zamówienia przez klientów są analizowane pod kątem konkretnych zastosowań i na życzenie klientów produkty z naszej gamy mogą być tworzone pod daną realizację.

Paleta kolorów RAL i NCS

W swojej ofercie posiadamy farby i emalie w palecie kolorów RAL i NCS. Kolory wyświetlane na ekranie są poglądowe i mogą obiegać od realnego wzornika.

Fachowe doradztwo & szybka realizacja

Zawsze można liczyć na fachowe informacje odnośnie naszych produktów czy też kwestii związanych z przygotowaniem powierzchni oraz samym malowaniem. Wiedza i doświadczenie pozwolą na odpowiednie doradztwo, natomiast szybka realizacja w połączeniu z jakością umożliwi sprawne wykonanie pracy czy zlecenia.

Profesjonalne doradztwo techniczne

Na rynku jesteśmy już ponad 30 lat

Współpraca
Napisz do nas

9 + 7 =

ul. Przemysłowa 1A, 43-440 Goleszów

NIP: 548-101-78-66

pl_PLPL