Stacja Orlen Drive Thru

Stacja Orlen Drive THRU

Znakowanie kostki brukowej stacji paliw MOP Michałowice na trasie Łódź-Wrocław ORLEN oddał do użytku pierwszą w Europie pilotową stację paliw, gdzie klient zatankuje auto, zamówi cos z gastronomii i sklepu bez wysiadania z samochodu. Wielokolorowe oznakowanie poziome na terenie stacji wykonane zostało na bazie farby poliuretanowej Yumak 516 PU 2K produkcji Yumacom.

Zaproponowany przez nas system składa się z:

  • Szybkoschnący bezbarwny lakier poliuretanowy Yumabet PU 1-K, jako warstwa gruntująca i czepna zarazem, o bardzo dobrych właściwościach przyczepności międzywarstwowej. Powłoka twarda, elastyczna w zmiennych warunkach pogodowych, trudnościeralna. Aplikacja możliwa dowolną techniką malarską.

 

  • Sprawdzona farba poliuretanowa nieżółknaca Yumak 516 PU 2-K w kolorach, odporna na promieniowanie UV.Farba twarda, elastyczna, trudnościeralna, odporna na warunki pogodowe, oleje i paliwa.

 

  • Pigmenty do kolorów biały, grafitowy i czerwony dostarczyła firma Renocolor Częstochowa,
    która także wykonała mieszanki kolorowe i dokonała aplikacji farb na stacji drive-through. Aplikacja została wykonana wałkami malarskimi i pistoletami natryskowymi.

Efekty po 1,5 rocznym użytkowaniu stacji 

Zdjęcia wykonane po ponad 1,5 roku od wykonania realizacji. Stacja silnie eksploatowana przez tiry czy samochody osobowe. Linie wykonane naszymi produktami nie posiadają widocznych zużyć i nadal są widoczne dla nowych klientów, korzystających z nowego systemu na stacji Orlen.

Other projects...

Akrypolak Termoaktywny

Thermoactive Akrypolak

Świetlik dachowy hali produkcyjnej firmy Conhpol Stanisław Górny k/ Kalwarii Zebrzydowskiej – lipiec 2021. Pokrycie...

Questions? We will help you with answer

Want to order our product, call us or email us

E-mail

3 + 10 =

ul. Przemysłowa 1A, 43-440 Goleszów

NIP: 548-000-07-34

en_GBEN