Firma Yumacom specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji specjalistycznych farb i lakierów. Cały czas udoskonala i rozszerza asortyment produkowanych wyrobów. Opracowuje wyroby pod konkretne warunki aplikacji dla uzyskania konkretnych parametrów wytrzymałościowych i użytkowych.

obecnie poszukujemy na stanowisko

MISTRZ PRODUKCJI ( pracownik produkcji)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego, praca przy produkcji farb,
  • planowanie i koordynowanie działań w celu zapewnienia odpowiedniej wydajności,
  • kierowanie pracą własną oraz wsparcie zespołu,
  • współpraca z innymi działamu zakładu.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie (techniczne),
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • prawo jazdy kat B.

FIRMA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca jednozmianowa, wolne weekendy,
  • ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu,
  • miła atmosfera w pracy.

JAK APLIKOWAĆ - INFORMACJE:

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Administratorem danych osobowych jest:
YUMACOM ZBIGNIEW KRECZKO, PRZEMYSŁOWA 1A, 43-440 GOLESZÓW, NIP: 5480000734
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.